Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
forum
HNK Rijeka forum (primjedbe, prijedlozi, komentari, dojmovi)

Početna Forumi Ostalo HNK Rijeka forum (primjedbe, prijedlozi, komentari, dojmovi)

Ova tema sadrži 29 odgovora, ima 22 glasa, zadnji odgovor od:  Marko Gobo prije 2 godine, 2 mjeseci.

Pregledavate 20 postova - 1 do 20 (od ukupno 30)
  • Autor

Edi_RI
    Sudionik

Napokon dio na službenoj stranici kluba a da i navijači mogu pristupiti tom djelu sa svojim raspravama, komentarima i sl.
    Želim predložiti mogućnost editiranja posta kao i pojednostavljene kodove kod postavljanja fotografija i sl.
    Također bi predložio i mogučnost nadimka umjesto punog imena i prezimena na forumu.

Vlado Vivoda
    Vlado Vivoda
    Sudionik

Pohvale na novim web stranicama, izgledaju vrhunski!

Hrvoje Maurinaz
    Sudionik

pa možeš to napravit u svojim postavkama profila

Hrvoje Maurinaz
    Sudionik

ili ipak ne :)

Cheetah
    Cheetah
    Sudionik

Dečki, odličan posao. Stranice su za svaku pohvalu.

Edi_RI
    Sudionik

Isprike na ovom s imenom ipak se može, ispod nadimka ima Prikaži ime, tamo se odabere.
    I da bilo bi dobro da postoji preview da se može pregledat odgovor prije objave

Inače web stranice su vrhunski odrađene, svaka čast !

Robert Gerl
    Robert Gerl
    Sudionik

Čestitke na vrhunskim web stranicama. Samo tako naprijed. Forza Fiume!!

525
    525
    Sudionik

Bravo!! FF

Svaka čast! Lovran jučer, nove stranice, forum, novi web shop… samo tako nastavite!

Šime Barić
    Šime Barić
    Sudionik

PUN POGODAK! VRHunski odradjen posaao! SAMO RIJEKA I OSTVARITE NAM SNOVE!

Cacadou
    Cacadou
    Sudionik

evo da i ja pohvalim nove stranice, ovo je ipak jedan veliki korak naprijed u interakciji s navijačima…bravo

Cheetah
    Cheetah
    Sudionik

Ljudi moji, kad već radite novi web dizajn, a koji je izuzetan, mogli ste uložiti i u ozbiljni prijevod na engleski jezik. Prijevod je na razini korigiranog Googleovog prevoditelja.

Saša Gržinić
    Saša Gržinić
    Sudionik

prvo, pohvale na dizanje na jednu višu razinu svega skupa uključujući i ovu stranicu
    drugo, da li će ovaj forum/topic služiti za komunikaciju s klubom ?
    treće, vratite nam brojač članova pretplate
    FF

Robert Sokolić
    Robert Sokolić
    Sudionik

Ugodno iznenađen,lijepo,lijepo ajmo Rijeko!!!!!

Stanko
    Stanko
    Sudionik

Pokažite riječko srce i donirajte 5-10 kuna od svake kupljene ulaznice za bolje sutra ovog momka

https://www.facebook.com/groups/1193281260686762/?fref=ts

jučer sam dirao novu travu na rujevici i nadam se da ču i ja jednog dana zabijati tamo

Stanko
    Stanko
    Sudionik

POHVALA ekipi što prodaje karte na ulazu u Zapadni dio stadiona na Rujevici. Da ne bi rekli da samo kudimo, evo da ih i pohvalimo. Nije mi „radila” kartica za pretplatu na I tribinu i ekipa mi je u rekordnom roku cca 5-6 minuta dala novu kartu. Jeste da sam morao proći oko cijelog kompleksa na Rujevici, ali ekipa na ulazu je odradila posao za čistu 5-icu!

Vedran
    Vedran
    Sudionik

Odličan site, bravo !

Batelan
    Batelan
    Sudionik

Nadam se da je vodstvo kluba, tj. onaj dio koji se bavi organizacijom utakmica ( od sada na Rujevici ), svjesno da je pristup Rujevici na tribine na istoku JAKO LOŠ i loše organiziran, pogotovo ako se zezneš da dođeš na zapad i onda moraš ići okolo naokolo po improviziranim (opasnim) puteljcima do istočnih tribina. Mislim da bi na tome trebali poraditi prije tekme sa Hajdukom !

Leopard
    Leopard
    Sudionik

Pozdrav, svjesni smo problema s kojima su se suočili neki navijači na utakmici s Lokomotivom. Ipak, budući da se radilo o prvoj utakmici na novom stadionu smatramo da se radilo od “dječjim bolestima” i da će protiv Hajduka sve biti kako svi želimo. Lp

Pregledavate 20 postova - 1 do 20 (od ukupno 30)

Morate biti prijavljeni kako biste mogli odgovoriti na ovu temu.

Prijava na newsletter