Članovi kluba

Ljubav prema svom klubu neraskidiva je veza za svakog navijača, a članstvo jedan od načina kojima se pokazuje privrženost klubu. Postani i ti dio obitelji HNK Rijeka, živi s nama prekrasne trenutke kroz koje prolazimo i budi uz nas u namjeri da stvorimo klub koji će zbog svoje igre, organizacije i navijača biti cijenjen u Europi.

Kako postati član HNK Rijeka?

• Članom HNK Rijeka može se postati ispunjavanjem pristupnice koju je moguće preuzeti na kraju teksta i uplatom godišnje članarine na zapadnim blagajnama stadiona HNK Rijeka.
  • Članstvo u klubu vezano je uz natjecateljsku sezonu i članovi tijekom natjecateljske sezone ostvaruju razne pogodnosti  i popuste te sudjeluju u raznim akcijama
  • Radno vrijeme info pulta od ponedjeljka do petka od 11 do 15 sati
  • Radno vrijeme blagajni - informacije možete pronaći na webu i društvenim mrežama uoči svake utakmice
  • Učlaniti se možete osobno na blagajni na ulazu u kamp HNK Rijeka