Organizacija kluba

HNK Rijeka je sportski kolektiv velike važnosti ne samo za naš grad, već i za čitavu regiju i uvijek je predstavljala jedan čimbenik kojim se ponose građani Rijeke. U skladu s našom vizijom nastavljanja puta izgradnje Kluba prema europskim standardima, želimo organizaciju HNK Rijeka učiniti izuzetno dobrom u svim segmentima.

Naš je cilj osigurati najbolje moguće uvjete, prema načelima moderne organizacije u europskim klubovima, podignuti kvalitetu rada na višu razinu, što će omogućiti postizanje najboljih sportskih rezultata kao naš konačni cilj te organiziranje Kluba po modelu manjih europskih klubova. U tom smjeru, naša misija je razviti i promovirati darovite nogometaše uz održivo sudjelovanje u europskoj konkurenciji.

UPRAVA POČASNI PREDSJEDNIK
Gabriele