Haris
Handžić
napadač

Haris Handžić rođen je 20. lipnja 1990. godine, a nogometni put počeo je u sedmoj godini kada je krenuo trenirati za Sarajevo čiji je ujedno i navijač. Haris je osam godina igrao u omladinskoj školi Sarajeva, a s 15 godina otišao je u češke Teplice.

Haris se samo godinu dana kasnije vratio u Sarajevo gdje je u 16. godini potpisao ugovor. Nekoliko sezona igrao je u prvoj momčadi, priliku mu je dao trener Husref Musemić.

S 19 godina Haris je otišao u poljski Lech Poznan gdje je igrao u momčadi s Robertom Lewandowskim. Nakon godinu i pol dana provedenih u Poljskoj ponovo se vratio u Sarajevo, te je igrao za Rudar iz Prijedora i u Veležu nakon čega je potpisao za Vaduz. Radi se o klubu iz Lihtenštajna koji se natječe u švicarskom prvenstvu

Nakon što nije izborio mjesto u prvoj momčadi, proveo je pola godine u Borcu, nakon čega je otišao u rusku Ufu. Prve godine uspio je s klubom izboriti ostanak u Prvoj ligi, nakon čega je raskinuo ugovor da bi se vratio i bio što bliže obitelji.

Haris je dvije godine u braku sa suprugom Edinom. Slobodno vrijeme provodi sa suprugom, a za Rijeku ima samo riječi pohvale.