Moises
Lima
vezni

Brazilac Moisés Lima Magalhães rođen je u gradu Belo Horizonte, a počeo je karijeru u klubu America Mineiro iako je većinu vremena proveo na posudbama. Najviše je pokazao u klubu Boa Esporte u 2011 – godini kada je u 26 nastupa postigao četiri pogotka.

To mu donosi i novi ugovor te potpisuje s prvoligašem iz Sao Paola – Portuguesom. Šestog lipnja 2012.  debitirao je protiv Coritibe, a već četiri dana kasnije postiže prvi gol u prvoj ligi protiv Atletica. U 2014. potpisuje ugovor s HNK Rijekom na tri i pol godine te postaje prvi Brazilac koji dolazi u HNL direktno iz prve brazilske lige.

Moises je protiv Zadra 3. rujna 2014. postigao prvi hat-trick u karijeri

Moises se brzo nametnuo, već je u prvom nastupu na Kantridi postigao pogodak u slavlju Rijeke protiv Osijeka. Brazilac je ujedno protiv Zadra 3. rujna 2014.  godine postigao prvi hat-trick u karijeri.

Zanimljivo, bila je to prva utakmica u karijeri u kojoj je Moises zabio više od jednog pogotka na utakmici. Ukupno je u dresu Rijeke u sezoni 2014./2015. postigao devet pogodaka (sedam asistencija) u 42 nastupa.