Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Hrvatski Telekom Prva liga
1. kolo
Dinamo - Rudeš
1:1
27.7.2018.
20:00
Lokomotiva - Inter
4:0
28.7.2018.
18:30
Rijeka - Gorica
2:0
28.7.2018.
21:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
1:1
29.7.2018.
18:30
Osijek - Hajduk
4:1
29.7.2018.
21:00
2. kolo
Rijeka - Inter
4:0
3.8.2018.
18:30
Dinamo - Istra 1961
3:0
3.8.2018.
21:00
Gorica - Slaven Belupo
3:3
4.8.2018.
17:30
Osijek - Rudeš
3:2
5.8.2018.
18:30
Hajduk - Lokomotiva
1:1
5.8.2018.
21:00
3. kolo
Dinamo - Slaven Belupo
2:1
10.8.2018.
20:00
Gorica - Inter
2:3
11.8.2018.
17:30
Lokomotiva - Rudeš
1:0
11.8.2018.
21:00
Osijek - Istra 1961
3:0
12.8.2018.
18:30
Rijeka - Hajduk
1:1
12.8.2018.
21:00
4. kolo
Dinamo - Osijek
2:1
17.8.2018.
20:00
Istra 1961 - Lokomotiva
1:2
18.8.2018.
21:00
Rudeš - Rijeka
1:2
19.8.2018.
18:30
Hajduk - Gorica
0:2
19.8.2018.
21:00
Slaven Belupo - Inter
2:1
8.9.2018.
17:30
5. kolo
Osijek - Slaven Belupo
1:1
24.8.2018.
20:00
Gorica - Rudeš
2:0
25.8.2018.
17:30
Dinamo - Lokomotiva
1:0
25.8.2018.
21:00
Inter - Hajduk
2:2
26.8.2018.
18:30
Rijeka - Istra 1961
3:3
26.8.2018.
21:00
6. kolo
Inter - Rudeš
3:0
31.8.2018.
20:00
Slaven Belupo - Hajduk
1:1
1.9.2018.
18:30
Osijek - Lokomotiva
2:1
1.9.2018.
21:00
Istra 1961 - Gorica
0:2
2.9.2018.
18:30
Dinamo - Rijeka
1:1
2.9.2018.
21:00
7. kolo
Inter - Istra 1961
1:2
14.9.2018.
18:00
Gorica - Dinamo
0:1
15.9.2018.
16:30
Hajduk - Rudeš
3:1
15.9.2018.
19:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
2:5
16.9.2018.
16:30
Rijeka - Osijek
1:1
16.9.2018.
19:00
8. kolo
Slaven Belupo - Rudeš
1:1
21.9.2018.
18:00
Osijek - Gorica
0:1
22.9.2018.
16:30
Lokomotiva - Rijeka
2:0
22.9.2018.
19:00
Dinamo - Inter
5:3
23.9.2018.
16:30
Istra 1961 - Hajduk
2:4
23.9.2018.
19:00
9. kolo
Hajduk - Dinamo
0:0
29.9.2018.
16:30
Inter - Osijek
0:3
29.9.2018.
19:00
Gorica - Lokomotiva
0:3
30.9.2018.
16:00
Rijeka - Slaven Belupo
0:0
30.9.2018.
19:00
Rudeš - Istra 1961
0:3
1.10.2018.
18:00
10. kolo
Inter - Lokomotiva
2:1
5.10.2018.
18:00
Gorica - Rijeka
2:1
6.10.2018.
15:00
Slaven Belupo - Istra 1961
3:1
6.10.2018.
19:00
Rudeš - Dinamo
0:3
7.10.2018.
16:30
Hajduk - Osijek
0:2
7.10.2018.
19:00
11. kolo
Inter - Rijeka
1:2
19.10.2018.
18:00
Rudeš - Osijek
1:4
20.10.2018.
15:00
Istra 1961 - Dinamo
1:4
20.10.2018.
17:30
Slaven Belupo - Gorica
21.10.2018.
15:00
Lokomotiva - Hajduk
21.10.2018.
17:30
12. kolo
Rudeš - Lokomotiva
26.10.2018.
18:00
Inter - Gorica
27.10.2018.
15:00
Istra 1961 - Osijek
27.10.2018.
17:30
Hajduk - Rijeka
28.10.2018.
15:00
Slaven Belupo - Dinamo
28.10.2018.
17:30
13. kolo
Lokomotiva - Istra 1961
3.11.2018.
15:00
Rijeka - Rudeš
3.11.2018.
17:30
Gorica - Hajduk
4.11.2018.
15:00
Osijek - Dinamo
4.11.2018.
17:30
Inter - Slaven Belupo
5.11.2018.
18:00
14. kolo
Rudeš - Gorica
9.11.2018.
18:00
Slaven Belupo - Osijek
10.11.2018.
15:00
Hajduk - Inter
10.11.2018.
17:30
Istra 1961 - Rijeka
11.11.2018.
15:00
Lokomotiva - Dinamo
11.11.2018.
17:30
15. kolo
Hajduk - Slaven Belupo
24.11.2018.
17:00
Rudeš - Inter
24.11.2018.
17:00
Gorica - Istra 1961
24.11.2018.
17:00
Rijeka - Dinamo
24.11.2018.
17:00
Lokomotiva - Osijek
24.11.2018.
17:00
16. kolo
Lokomotiva - Slaven Belupo
1.12.2018.
17:00
Osijek - Rijeka
1.12.2018.
17:00
Dinamo - Gorica
1.12.2018.
17:00
Istra 1961 - Inter
1.12.2018.
17:00
Rudeš - Hajduk
1.12.2018.
17:00
17. kolo
Rudeš - Slaven Belupo
8.12.2018.
17:00
Hajduk - Istra 1961
8.12.2018.
17:00
Inter - Dinamo
8.12.2018.
17:00
Gorica - Osijek
8.12.2018.
17:00
Rijeka - Lokomotiva
8.12.2018.
17:00
18. kolo
Slaven Belupo - Rijeka
15.12.2018.
17:00
Lokomotiva - Gorica
15.12.2018.
17:00
Osijek - Inter
15.12.2018.
17:00
Dinamo - Hajduk
15.12.2018.
17:00
Istra 1961 - Rudeš
15.12.2018.
17:00
19. kolo
Istra 1961 - Slaven Belupo
2.2.2019.
17:00
Dinamo - Rudeš
2.2.2019.
17:00
Osijek - Hajduk
2.2.2019.
17:00
Lokomotiva - Inter
2.2.2019.
17:00
Rijeka - Gorica
2.2.2019.
17:00
20. kolo
Slaven Belupo - Gorica
9.2.2019.
17:00
Inter - Rijeka
9.2.2019.
17:00
Hajduk - Lokomotiva
9.2.2019.
17:00
Rudeš - Osijek
9.2.2019.
17:00
Dinamo - Istra 1961
9.2.2019.
17:00
21. kolo
Dinamo - Slaven Belupo
16.2.2019.
17:00
Osijek - Istra 1961
16.2.2019.
17:00
Lokomotiva - Rudeš
16.2.2019.
17:00
Rijeka - Hajduk
16.2.2019.
17:00
Gorica - Inter
16.2.2019.
17:00
22. kolo
Slaven Belupo - Inter
23.2.2019.
17:00
Hajduk - Gorica
23.2.2019.
17:00
Rudeš - Rijeka
23.2.2019.
17:00
Istra 1961 - Lokomotiva
23.2.2019.
17:00
Dinamo - Osijek
23.2.2019.
17:00
23. kolo
Osijek - Slaven Belupo
2.3.2019.
17:00
Lokomotiva - Dinamo
2.3.2019.
17:00
Rijeka - Istra 1961
2.3.2019.
17:00
Gorica - Rudeš
2.3.2019.
17:00
Inter - Hajduk
2.3.2019.
17:00
24. kolo
Slaven Belupo - Hajduk
9.3.2019.
17:00
Rudeš - Inter
9.3.2019.
17:00
Istra 1961 - Gorica
9.3.2019.
17:00
Dinamo - Rijeka
9.3.2019.
17:00
Osijek - Lokomotiva
9.3.2019.
17:00
25. kolo
Lokomotiva - Slaven Belupo
16.3.2019.
17:00
Rijeka - Osijek
16.3.2019.
17:00
Gorica - Dinamo
16.3.2019.
17:00
Inter - Istra 1961
16.3.2019.
17:00
Hajduk - Rudeš
16.3.2019.
17:00
26. kolo
Slaven Belupo - Rudeš
30.3.2019.
17:00
Istra 1961 - Hajduk
30.3.2019.
17:00
Dinamo - Inter
30.3.2019.
17:00
Osijek - Gorica
30.3.2019.
17:00
Lokomotiva - Rijeka
30.3.2019.
17:00
27. kolo
Rijeka - Slaven Belupo
3.4.2019.
19:00
Gorica - Lokomotiva
3.4.2019.
19:00
Inter - Osijek
3.4.2019.
19:00
Hajduk - Dinamo
3.4.2019.
19:00
Rudeš - Istra 1961
3.4.2019.
19:00
28. kolo
Slaven Belupo - Istra 1961
6.4.2019.
19:00
Rudeš - Dinamo
6.4.2019.
19:00
Hajduk - Osijek
6.4.2019.
19:00
Inter - Lokomotiva
6.4.2019.
19:00
Gorica - Rijeka
6.4.2019.
19:00
29. kolo
Gorica - Slaven Belupo
13.4.2019.
19:00
Rijeka - Inter
13.4.2019.
19:00
Lokomotiva - Hajduk
13.4.2019.
19:00
Osijek - Rudeš
13.4.2019.
19:00
Istra 1961 - Dinamo
13.4.2019.
19:00
30. kolo
Slaven Belupo - Dinamo
20.4.2019.
19:00
Istra 1961 - Osijek
20.4.2019.
19:00
Rudeš - Lokomotiva
20.4.2019.
19:00
Hajduk - Rijeka
20.4.2019.
19:00
Inter - Gorica
20.4.2019.
19:00
31. kolo
Inter - Slaven Belupo
27.4.2019.
19:00
Gorica - Hajduk
27.4.2019.
19:00
Rijeka - Rudeš
27.4.2019.
19:00
Lokomotiva - Istra 1961
27.4.2019.
19:00
Osijek - Dinamo
27.4.2019.
19:00
32. kolo
Slaven Belupo - Osijek
4.5.2019.
19:00
Dinamo - Lokomotiva
4.5.2019.
19:00
Istra 1961 - Rijeka
4.5.2019.
19:00
Rudeš - Gorica
4.5.2019.
19:00
Hajduk - Inter
4.5.2019.
19:00
33. kolo
Hajduk - Slaven Belupo
11.5.2019.
19:00
Inter - Rudeš
11.5.2019.
19:00
Gorica - Istra 1961
11.5.2019.
19:00
Rijeka - Dinamo
11.5.2019.
19:00
Lokomotiva - Osijek
11.5.2019.
19:00
34. kolo
Slaven Belupo - Lokomotiva
15.5.2019.
19:00
Osijek - Rijeka
15.5.2019.
19:00
Dinamo - Gorica
15.5.2019.
19:00
Istra 1961 - Inter
15.5.2019.
19:00
Rudeš - Hajduk
15.5.2019.
19:00
35. kolo
Rudeš - Slaven Belupo
18.5.2019.
19:00
Hajduk - Istra 1961
18.5.2019.
19:00
Inter - Dinamo
18.5.2019.
19:00
Gorica - Osijek
18.5.2019.
19:00
Rijeka - Lokomotiva
18.5.2019.
19:00
36. kolo
Slaven Belupo - Rijeka
25.5.2019.
19:00
Lokomotiva - Gorica
25.5.2019.
19:00
Osijek - Inter
25.5.2019.
19:00
Dinamo - Hajduk
25.5.2019.
19:00
Istra 1961 - Rudeš
25.5.2019.
19:00

Prijava na newsletter