Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Hrvatski Telekom Prva liga
1. kolo
Osijek - Slaven Belupo
19.7.2019.
19:00
Dinamo - Lokomotiva
19.7.2019.
21:00
Rijeka - Varaždin
20.7.2019.
19:00
Gorica - Inter
20.7.2019.
21:00
Hajduk - Istra 1961
21.7.2019.
20:00
2. kolo
Inter - Istra 1961
26.7.2019.
20:00
Slaven Belupo - Dinamo
27.7.2019.
19:00
Lokomotiva - Rijeka
27.7.2019.
21:00
Gorica - Osijek
28.7.2019.
18:00
Varaždin - Hajduk
28.7.2019.
20:00
3. kolo
Osijek - Inter
3.8.2019.
19:00
Dinamo - Gorica
3.8.2019.
19:00
Rijeka - Slaven Belupo
3.8.2019.
19:00
Hajduk - Lokomotiva
3.8.2019.
19:00
Istra 1961 - Varaždin
3.8.2019.
19:00
4. kolo
Inter - Varaždin
10.8.2019.
19:00
Lokomotiva - Istra 1961
10.8.2019.
19:00
Slaven Belupo - Hajduk
10.8.2019.
19:00
Gorica - Rijeka
10.8.2019.
19:00
Osijek - Dinamo
10.8.2019.
19:00
5. kolo
Dinamo - Inter
17.8.2019.
19:00
Rijeka - Osijek
17.8.2019.
19:00
Hajduk - Gorica
17.8.2019.
19:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
17.8.2019.
19:00
Varaždin - Lokomotiva
17.8.2019.
19:00
6. kolo
Inter - Lokomotiva
24.8.2019.
19:00
Slaven Belupo - Varaždin
24.8.2019.
19:00
Gorica - Istra 1961
24.8.2019.
19:00
Osijek - Hajduk
24.8.2019.
19:00
Dinamo - Rijeka
24.8.2019.
19:00
7. kolo
Rijeka - Inter
31.8.2019.
19:00
Hajduk - Dinamo
31.8.2019.
19:00
Istra 1961 - Osijek
31.8.2019.
19:00
Varaždin - Gorica
31.8.2019.
19:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
31.8.2019.
19:00
8. kolo
Inter - Slaven Belupo
14.9.2019.
19:00
Gorica - Lokomotiva
14.9.2019.
19:00
Osijek - Varaždin
14.9.2019.
19:00
Dinamo - Istra 1961
14.9.2019.
19:00
Rijeka - Hajduk
14.9.2019.
19:00
9. kolo
Hajduk - Inter
21.9.2019.
19:00
Istra 1961 - Rijeka
21.9.2019.
19:00
Varaždin - Dinamo
21.9.2019.
19:00
Lokomotiva - Osijek
21.9.2019.
19:00
Slaven Belupo - Gorica
21.9.2019.
19:00
10. kolo
Inter - Gorica
28.9.2019.
19:00
Slaven Belupo - Osijek
28.9.2019.
19:00
Lokomotiva - Dinamo
28.9.2019.
19:00
Varaždin - Rijeka
28.9.2019.
19:00
Istra 1961 - Hajduk
28.9.2019.
19:00
11. kolo
Istra 1961 - Inter
5.10.2019.
19:00
Hajduk - Varaždin
5.10.2019.
19:00
Rijeka - Lokomotiva
5.10.2019.
19:00
Dinamo - Slaven Belupo
5.10.2019.
19:00
Osijek - Gorica
5.10.2019.
19:00
12. kolo
Inter - Osijek
19.10.2019.
19:00
Gorica - Dinamo
19.10.2019.
19:00
Slaven Belupo - Rijeka
19.10.2019.
19:00
Lokomotiva - Hajduk
19.10.2019.
19:00
Varaždin - Istra 1961
19.10.2019.
19:00
13. kolo
Varaždin - Inter
26.10.2019.
19:00
Istra 1961 - Lokomotiva
26.10.2019.
19:00
Hajduk - Slaven Belupo
26.10.2019.
19:00
Rijeka - Gorica
26.10.2019.
19:00
Dinamo - Osijek
26.10.2019.
19:00
14. kolo
Inter - Dinamo
2.11.2019.
17:00
Osijek - Rijeka
2.11.2019.
17:00
Gorica - Hajduk
2.11.2019.
17:00
Slaven Belupo - Istra 1961
2.11.2019.
17:00
Lokomotiva - Varaždin
2.11.2019.
17:00
15. kolo
Lokomotiva - Inter
9.11.2019.
17:00
Varaždin - Slaven Belupo
9.11.2019.
17:00
Istra 1961 - Gorica
9.11.2019.
17:00
Hajduk - Osijek
9.11.2019.
17:00
Rijeka - Dinamo
9.11.2019.
17:00
16. kolo
Inter - Rijeka
23.11.2019.
17:00
Dinamo - Hajduk
23.11.2019.
17:00
Osijek - Istra 1961
23.11.2019.
17:00
Gorica - Varaždin
23.11.2019.
17:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
23.11.2019.
17:00
17. kolo
Slaven Belupo - Inter
30.11.2019.
17:00
Lokomotiva - Gorica
30.11.2019.
17:00
Varaždin - Osijek
30.11.2019.
17:00
Istra 1961 - Dinamo
30.11.2019.
17:00
Hajduk - Rijeka
30.11.2019.
17:00
18. kolo
Inter - Hajduk
7.12.2019.
17:00
Rijeka - Istra 1961
7.12.2019.
17:00
Dinamo - Varaždin
7.12.2019.
17:00
Osijek - Lokomotiva
7.12.2019.
17:00
Gorica - Slaven Belupo
7.12.2019.
17:00
19. kolo
Gorica - Inter
14.12.2019.
17:00
Osijek - Slaven Belupo
14.12.2019.
17:00
Dinamo - Lokomotiva
14.12.2019.
17:00
Rijeka - Varaždin
14.12.2019.
17:00
Hajduk - Istra 1961
14.12.2019.
17:00
20. kolo
Inter - Istra 1961
1.2.2020.
17:00
Varaždin - Hajduk
1.2.2020.
17:00
Lokomotiva - Rijeka
1.2.2020.
17:00
Slaven Belupo - Dinamo
1.2.2020.
17:00
Gorica - Osijek
1.2.2020.
17:00
21. kolo
Osijek - Inter
8.2.2020.
17:00
Dinamo - Gorica
8.2.2020.
17:00
Rijeka - Slaven Belupo
8.2.2020.
17:00
Hajduk - Lokomotiva
8.2.2020.
17:00
Istra 1961 - Varaždin
8.2.2020.
17:00
22. kolo
Inter - Varaždin
15.2.2020.
17:00
Lokomotiva - Istra 1961
15.2.2020.
17:00
Slaven Belupo - Hajduk
15.2.2020.
17:00
Gorica - Rijeka
15.2.2020.
17:00
Osijek - Dinamo
15.2.2020.
17:00
23. kolo
Dinamo - Inter
22.2.2020.
17:00
Rijeka - Osijek
22.2.2020.
17:00
Hajduk - Gorica
22.2.2020.
17:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
22.2.2020.
17:00
Varaždin - Lokomotiva
22.2.2020.
17:00
24. kolo
Inter - Lokomotiva
29.2.2020.
17:00
Slaven Belupo - Varaždin
29.2.2020.
17:00
Gorica - Istra 1961
29.2.2020.
17:00
Osijek - Hajduk
29.2.2020.
17:00
Dinamo - Rijeka
29.2.2020.
17:00
25. kolo
Rijeka - Inter
4.3.2020.
17:00
Hajduk - Dinamo
4.3.2020.
17:00
Istra 1961 - Osijek
4.3.2020.
17:00
Varaždin - Gorica
4.3.2020.
17:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
4.3.2020.
17:00
26. kolo
Inter - Slaven Belupo
7.3.2020.
17:00
Gorica - Lokomotiva
7.3.2020.
17:00
Osijek - Varaždin
7.3.2020.
17:00
Dinamo - Istra 1961
7.3.2020.
17:00
Rijeka - Hajduk
7.3.2020.
17:00
27. kolo
Hajduk - Inter
14.3.2020.
17:00
Istra 1961 - Rijeka
14.3.2020.
17:00
Varaždin - Dinamo
14.3.2020.
17:00
Lokomotiva - Osijek
14.3.2020.
17:00
Slaven Belupo - Gorica
14.3.2020.
17:00
28. kolo
Inter - Gorica
21.3.2020.
17:00
Slaven Belupo - Osijek
21.3.2020.
17:00
Lokomotiva - Dinamo
21.3.2020.
17:00
Varaždin - Rijeka
21.3.2020.
17:00
Istra 1961 - Hajduk
21.3.2020.
17:00
29. kolo
Istra 1961 - Inter
4.4.2020.
19:00
Hajduk - Varaždin
4.4.2020.
19:00
Rijeka - Lokomotiva
4.4.2020.
19:00
Dinamo - Slaven Belupo
4.4.2020.
19:00
Osijek - Gorica
4.4.2020.
19:00
30. kolo
Inter - Osijek
11.4.2020.
19:00
Gorica - Dinamo
11.4.2020.
19:00
Slaven Belupo - Rijeka
11.4.2020.
19:00
Lokomotiva - Hajduk
11.4.2020.
19:00
Varaždin - Istra 1961
11.4.2020.
19:00
31. kolo
Varaždin - Inter
18.4.2020.
19:00
Istra 1961 - Lokomotiva
18.4.2020.
19:00
Hajduk - Slaven Belupo
18.4.2020.
19:00
Rijeka - Gorica
18.4.2020.
19:00
Dinamo - Osijek
18.4.2020.
19:00
32. kolo
Inter - Dinamo
22.4.2020.
19:00
Osijek - Rijeka
22.4.2020.
19:00
Gorica - Hajduk
22.4.2020.
19:00
Slaven Belupo - Istra 1961
22.4.2020.
19:00
Lokomotiva - Varaždin
22.4.2020.
19:00
33. kolo
Lokomotiva - Inter
25.4.2020.
19:00
Varaždin - Slaven Belupo
25.4.2020.
19:00
Istra 1961 - Gorica
25.4.2020.
19:00
Hajduk - Osijek
25.4.2020.
19:00
Rijeka - Dinamo
25.4.2020.
19:00
34. kolo
Inter - Rijeka
2.5.2020.
19:00
Dinamo - Hajduk
2.5.2020.
19:00
Osijek - Istra 1961
2.5.2020.
19:00
Gorica - Varaždin
2.5.2020.
19:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
2.5.2020.
19:00
35. kolo
Slaven Belupo - Inter
9.5.2020.
19:00
Lokomotiva - Gorica
9.5.2020.
19:00
Varaždin - Osijek
9.5.2020.
19:00
Istra 1961 - Dinamo
9.5.2020.
19:00
Hajduk - Rijeka
9.5.2020.
19:00
36. kolo
Inter - Hajduk
17.5.2020.
19:00
Rijeka - Istra 1961
17.5.2020.
19:00
Dinamo - Varaždin
17.5.2020.
19:00
Osijek - Lokomotiva
17.5.2020.
19:00
Gorica - Slaven Belupo
17.5.2020.
19:00

Prijava na newsletter