Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - JUNIORI
1. kolo
Inter - Lokomotiva
14.8.2020.
10:00
Osijek - Istra 1961
14.8.2020.
10:00
Sesvete - Rudeš
14.8.2020.
10:00
Dinamo - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
14.8.2020.
10:00
Dugopolje - Varaždin
14.8.2020.
10:00
Rijeka - Hrvatski dragovoljac
14.8.2020.
10:00
Slaven Belupo - Hajduk
14.8.2020.
10:00
2. kolo
Lokomotiva - Hajduk
22.8.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Slaven Belupo
22.8.2020.
10:00
Varaždin - Rijeka
22.8.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Dugopolje
22.8.2020.
10:00
Rudeš - Dinamo
22.8.2020.
10:00
Istra 1961 - Sesvete
22.8.2020.
10:00
Inter - Osijek
22.8.2020.
10:00
3. kolo
Osijek - Lokomotiva
26.8.2020.
10:00
Sesvete - Inter
26.8.2020.
10:00
Dinamo - Istra 1961
26.8.2020.
10:00
Dugopolje - Rudeš
26.8.2020.
10:00
Rijeka - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
26.8.2020.
10:00
Slaven Belupo - Varaždin
26.8.2020.
10:00
Hajduk - Hrvatski dragovoljac
26.8.2020.
10:00
4. kolo
Lokomotiva - Hrvatski dragovoljac
29.8.2020.
10:00
Varaždin - Hajduk
29.8.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Slaven Belupo
29.8.2020.
10:00
Rudeš - Rijeka
29.8.2020.
10:00
Istra 1961 - Dugopolje
29.8.2020.
10:00
Inter - Dinamo
29.8.2020.
10:00
Osijek - Sesvete
29.8.2020.
10:00
5. kolo
Sesvete - Lokomotiva
12.9.2020.
10:00
Dinamo - Osijek
12.9.2020.
10:00
Dugopolje - Inter
12.9.2020.
10:00
Rijeka - Istra 1961
12.9.2020.
10:00
Slaven Belupo - Rudeš
12.9.2020.
10:00
Hajduk - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
12.9.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Varaždin
12.9.2020.
10:00
6. kolo
Lokomotiva - Varaždin
19.9.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski dragovoljac
19.9.2020.
10:00
Rudeš - Hajduk
19.9.2020.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
19.9.2020.
10:00
Inter - Rijeka
19.9.2020.
10:00
Osijek - Dugopolje
19.9.2020.
10:00
Sesvete - Dinamo
19.9.2020.
10:00
7. kolo
Dinamo - Lokomotiva
26.9.2020.
10:00
Dugopolje - Sesvete
26.9.2020.
10:00
Rijeka - Osijek
26.9.2020.
10:00
Slaven Belupo - Inter
26.9.2020.
10:00
Hajduk - Istra 1961
26.9.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Rudeš
26.9.2020.
10:00
Varaždin - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
26.9.2020.
10:00
8. kolo
Lokomotiva - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
3.10.2020.
10:00
Rudeš - Varaždin
3.10.2020.
10:00
Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac
3.10.2020.
10:00
Inter - Hajduk
3.10.2020.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
3.10.2020.
10:00
Sesvete - Rijeka
3.10.2020.
10:00
Dinamo - Dugopolje
3.10.2020.
10:00
9. kolo
Dugopolje - Lokomotiva
17.10.2020.
10:00
Rijeka - Dinamo
17.10.2020.
10:00
Slaven Belupo - Sesvete
17.10.2020.
10:00
Hajduk - Osijek
17.10.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Inter
17.10.2020.
10:00
Varaždin - Istra 1961
17.10.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš
17.10.2020.
10:00
10. kolo
Lokomotiva - Rudeš
24.10.2020.
10:00
Istra 1961 - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
24.10.2020.
10:00
Inter - Varaždin
24.10.2020.
10:00
Osijek - Hrvatski dragovoljac
24.10.2020.
10:00
Sesvete - Hajduk
24.10.2020.
10:00
Dinamo - Slaven Belupo
24.10.2020.
10:00
Dugopolje - Rijeka
24.10.2020.
10:00
11. kolo
Rijeka - Lokomotiva
31.10.2020.
10:00
Slaven Belupo - Dugopolje
31.10.2020.
10:00
Hajduk - Dinamo
31.10.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Sesvete
31.10.2020.
10:00
Varaždin - Osijek
31.10.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Inter
31.10.2020.
10:00
Rudeš - Istra 1961
31.10.2020.
10:00
12. kolo
Lokomotiva - Istra 1961
7.11.2020.
10:00
Inter - Rudeš
7.11.2020.
10:00
Osijek - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
7.11.2020.
10:00
Sesvete - Varaždin
7.11.2020.
10:00
Dinamo - Hrvatski dragovoljac
7.11.2020.
10:00
Dugopolje - Hajduk
7.11.2020.
10:00
Rijeka - Slaven Belupo
7.11.2020.
10:00
13. kolo
Slaven Belupo - Lokomotiva
21.11.2020.
10:00
Hajduk - Rijeka
21.11.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Dugopolje
21.11.2020.
10:00
Varaždin - Dinamo
21.11.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Sesvete
21.11.2020.
10:00
Rudeš - Osijek
21.11.2020.
10:00
Istra 1961 - Inter
21.11.2020.
10:00
14. kolo
Lokomotiva - Inter
28.11.2020.
10:00
Istra 1961 - Osijek
28.11.2020.
10:00
Rudeš - Sesvete
28.11.2020.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Dinamo
28.11.2020.
10:00
Varaždin - Dugopolje
28.11.2020.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Rijeka
28.11.2020.
10:00
Hajduk - Slaven Belupo
28.11.2020.
10:00
15. kolo
Hajduk - Lokomotiva
5.12.2020.
10:00
Slaven Belupo - Hrvatski dragovoljac
5.12.2020.
10:00
Rijeka - Varaždin
5.12.2020.
10:00
Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
5.12.2020.
10:00
Dinamo - Rudeš
5.12.2020.
10:00
Sesvete - Istra 1961
5.12.2020.
10:00
Osijek - Inter
5.12.2020.
10:00
16. kolo
Lokomotiva - Osijek
27.2.2021.
10:00
Inter - Sesvete
27.2.2021.
10:00
Istra 1961 - Dinamo
27.2.2021.
10:00
Rudeš - Dugopolje
27.2.2021.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rijeka
27.2.2021.
10:00
Varaždin - Slaven Belupo
27.2.2021.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Hajduk
27.2.2021.
10:00
17. kolo
Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva
6.3.2021.
10:00
Hajduk - Varaždin
6.3.2021.
10:00
Slaven Belupo - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
6.3.2021.
10:00
Rijeka - Rudeš
6.3.2021.
10:00
Dugopolje - Istra 1961
6.3.2021.
10:00
Dinamo - Inter
6.3.2021.
10:00
Sesvete - Osijek
6.3.2021.
10:00
18. kolo
Lokomotiva - Sesvete
13.3.2021.
10:00
Osijek - Dinamo
13.3.2021.
10:00
Inter - Dugopolje
13.3.2021.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
13.3.2021.
10:00
Rudeš - Slaven Belupo
13.3.2021.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hajduk
13.3.2021.
10:00
Varaždin - Hrvatski dragovoljac
13.3.2021.
10:00
19. kolo
Varaždin - Lokomotiva
20.3.2021.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
20.3.2021.
10:00
Hajduk - Rudeš
20.3.2021.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
20.3.2021.
10:00
Rijeka - Inter
20.3.2021.
10:00
Dugopolje - Osijek
20.3.2021.
10:00
Dinamo - Sesvete
20.3.2021.
10:00
20. kolo
Lokomotiva - Dinamo
10.4.2021.
10:00
Sesvete - Dugopolje
10.4.2021.
10:00
Osijek - Rijeka
10.4.2021.
10:00
Inter - Slaven Belupo
10.4.2021.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
10.4.2021.
10:00
Rudeš - Hrvatski dragovoljac
10.4.2021.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Varaždin
10.4.2021.
10:00
21. kolo
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Lokomotiva
17.4.2021.
10:00
Varaždin - Rudeš
17.4.2021.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Istra 1961
17.4.2021.
10:00
Hajduk - Inter
17.4.2021.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
17.4.2021.
10:00
Rijeka - Sesvete
17.4.2021.
10:00
Dugopolje - Dinamo
17.4.2021.
10:00
22. kolo
Lokomotiva - Dugopolje
24.4.2021.
10:00
Dinamo - Rijeka
24.4.2021.
10:00
Sesvete - Slaven Belupo
24.4.2021.
10:00
Osijek - Hajduk
24.4.2021.
10:00
Inter - Hrvatski dragovoljac
24.4.2021.
10:00
Istra 1961 - Varaždin
24.4.2021.
10:00
Rudeš - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
24.4.2021.
10:00
23. kolo
Rudeš - Lokomotiva
1.5.2021.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Istra 1961
1.5.2021.
10:00
Varaždin - Inter
1.5.2021.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Osijek
1.5.2021.
10:00
Hajduk - Sesvete
1.5.2021.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
1.5.2021.
10:00
Rijeka - Dugopolje
1.5.2021.
10:00
24. kolo
Lokomotiva - Rijeka
8.5.2021.
10:00
Dugopolje - Slaven Belupo
8.5.2021.
10:00
Dinamo - Hajduk
8.5.2021.
10:00
Sesvete - Hrvatski dragovoljac
8.5.2021.
10:00
Osijek - Varaždin
8.5.2021.
10:00
Inter - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
8.5.2021.
10:00
Istra 1961 - Rudeš
8.5.2021.
10:00
25. kolo
Istra 1961 - Lokomotiva
15.5.2021.
10:00
Rudeš - Inter
15.5.2021.
10:00
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Osijek
15.5.2021.
10:00
Varaždin - Sesvete
15.5.2021.
10:00
Hrvatski dragovoljac - Dinamo
15.5.2021.
10:00
Hajduk - Dugopolje
15.5.2021.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
15.5.2021.
10:00
26. kolo
Lokomotiva - Slaven Belupo
22.5.2021.
10:00
Rijeka - Hajduk
22.5.2021.
10:00
Dugopolje - Hrvatski dragovoljac
22.5.2021.
10:00
Dinamo - Varaždin
22.5.2021.
10:00
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
22.5.2021.
10:00
Osijek - Rudeš
22.5.2021.
10:00
Inter - Istra 1961
22.5.2021.
10:00

Prijava na newsletter