Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Nastavkom pregleda stranice slažete se s korištenjem kolačića i UVJETIMA KORIŠTENJA.
PRIJAVA
Prva HNL - JUNIORI
1. kolo
Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac
1:0
26.8.2017.
10:00
Osijek - Sesvete
1:1
26.8.2017.
10:00
Rijeka - Dinamo
2:2
26.8.2017.
10:00
Lokomotiva - Rudeš
4:0
26.8.2017.
10:00
Inter - Slaven Belupo
2:2
26.8.2017.
10:00
Cibalia - Hajduk
1:4
26.8.2017.
10:00
2. kolo
Hrvatski dragovoljac - Hajduk
1:2
2.9.2017.
10:00
Slaven Belupo - Cibalia
3:0
2.9.2017.
10:00
Rudeš - Inter
0:0
2.9.2017.
10:00
Dinamo - Lokomotiva
2:2
2.9.2017.
10:00
Sesvete - Rijeka
1:3
2.9.2017.
10:00
Istra 1961 - Osijek
0:2
2.9.2017.
10:00
3. kolo
Osijek - Hrvatski dragovoljac
4:1
9.9.2017.
10:00
Rijeka - Istra 1961
2:1
9.9.2017.
10:00
Lokomotiva - Sesvete
2:0
9.9.2017.
10:00
Inter - Dinamo
1:5
9.9.2017.
10:00
Cibalia - Rudeš
1:0
9.9.2017.
10:00
Hajduk - Slaven Belupo
2:3
9.9.2017.
10:00
4. kolo
Hrvatski dragovoljac - Slaven Belupo
0:2
16.9.2017.
10:00
Rudeš - Hajduk
0:4
16.9.2017.
10:00
Dinamo - Cibalia
3:0
16.9.2017.
10:00
Sesvete - Inter
1:3
16.9.2017.
10:00
Istra 1961 - Lokomotiva
2:3
16.9.2017.
10:00
Osijek - Rijeka
1:0
16.9.2017.
10:00
5. kolo
Rijeka - Hrvatski dragovoljac
6:2
30.9.2017.
10:00
Lokomotiva - Osijek
1:2
30.9.2017.
10:00
Inter - Istra 1961
1:0
30.9.2017.
10:00
Cibalia - Sesvete
1:1
30.9.2017.
10:00
Hajduk - Dinamo
3:2
30.9.2017.
10:00
Slaven Belupo - Rudeš
1:3
30.9.2017.
10:00
6. kolo
Hrvatski dragovoljac - Rudeš
1:5
7.10.2017.
10:00
Dinamo - Slaven Belupo
0:1
7.10.2017.
10:00
Sesvete - Hajduk
3:4
7.10.2017.
10:00
Istra 1961 - Cibalia
2:1
7.10.2017.
10:00
Osijek - Inter
3:0
7.10.2017.
10:00
Rijeka - Lokomotiva
1:1
7.10.2017.
10:00
7. kolo
Lokomotiva - Hrvatski dragovoljac
6:0
14.10.2017.
10:00
Inter - Rijeka
1:5
14.10.2017.
10:00
Cibalia - Osijek
1:1
14.10.2017.
10:00
Hajduk - Istra 1961
4:2
14.10.2017.
10:00
Slaven Belupo - Sesvete
2:1
14.10.2017.
10:00
Rudeš - Dinamo
1:5
14.10.2017.
10:00
8. kolo
Hrvatski dragovoljac - Dinamo
1:2
21.10.2017.
10:00
Sesvete - Rudeš
3:1
21.10.2017.
10:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
1:4
21.10.2017.
10:00
Osijek - Hajduk
0:1
21.10.2017.
10:00
Rijeka - Cibalia
1:0
21.10.2017.
10:00
Lokomotiva - Inter
3:3
21.10.2017.
10:00
9. kolo
Inter - Hrvatski dragovoljac
9:0
28.10.2017.
10:00
Cibalia - Lokomotiva
0:0
28.10.2017.
10:00
Hajduk - Rijeka
1:3
28.10.2017.
10:00
Slaven Belupo - Osijek
1:1
28.10.2017.
10:00
Rudeš - Istra 1961
1:2
28.10.2017.
10:00
Dinamo - Sesvete
3:0
28.10.2017.
10:00
10. kolo
Hrvatski dragovoljac - Sesvete
1:3
18.11.2017.
10:00
Istra 1961 - Dinamo
0:1
18.11.2017.
10:00
Osijek - Rudeš
3:2
18.11.2017.
10:00
Rijeka - Slaven Belupo
4:3
18.11.2017.
10:00
Lokomotiva - Hajduk
1:2
18.11.2017.
10:00
Inter - Cibalia
2:0
18.11.2017.
10:00
11. kolo
Cibalia - Hrvatski dragovoljac
0:0
25.11.2017.
10:00
Hajduk - Inter
4:1
25.11.2017.
10:00
Slaven Belupo - Lokomotiva
4:0
25.11.2017.
10:00
Rudeš - Rijeka
2:1
25.11.2017.
10:00
Dinamo - Osijek
2:1
25.11.2017.
10:00
Sesvete - Istra 1961
2:2
25.11.2017.
10:00
12. kolo
Hrvatski dragovoljac - Istra 1961
1:0
3.3.2018.
10:00
Sesvete - Osijek
3:0
3.3.2018.
10:00
Dinamo - Rijeka
3:2
3.3.2018.
10:00
Rudeš - Lokomotiva
0:3
3.3.2018.
10:00
Slaven Belupo - Inter
2:4
3.3.2018.
10:00
Hajduk - Cibalia
4:0
3.3.2018.
10:00
13. kolo
Hajduk - Hrvatski dragovoljac
5:1
10.3.2018.
10:00
Cibalia - Slaven Belupo
1:1
10.3.2018.
10:00
Inter - Rudeš
2:0
10.3.2018.
10:00
Lokomotiva - Dinamo
0:1
10.3.2018.
10:00
Rijeka - Sesvete
6:0
10.3.2018.
10:00
Osijek - Istra 1961
2:0
10.3.2018.
10:00
14. kolo
Hrvatski dragovoljac - Osijek
0:3
17.3.2018.
10:00
Istra 1961 - Rijeka
2:4
17.3.2018.
10:00
Sesvete - Lokomotiva
0:3
17.3.2018.
10:00
Dinamo - Inter
1:3
17.3.2018.
10:00
Rudeš - Cibalia
3:1
17.3.2018.
10:00
Slaven Belupo - Hajduk
3:4
17.3.2018.
10:00
15. kolo
Slaven Belupo - Hrvatski dragovoljac
5:0
24.3.2018.
10:00
Hajduk - Rudeš
1:0
24.3.2018.
10:00
Cibalia - Dinamo
1:1
24.3.2018.
10:00
Inter - Sesvete
0:3
24.3.2018.
10:00
Lokomotiva - Istra 1961
4:2
24.3.2018.
10:00
Rijeka - Osijek
3:2
24.3.2018.
10:00
16. kolo
Hrvatski dragovoljac - Rijeka
0:4
7.4.2018.
10:00
Osijek - Lokomotiva
5:0
7.4.2018.
10:00
Istra 1961 - Inter
1:5
7.4.2018.
10:00
Sesvete - Cibalia
2:0
7.4.2018.
10:00
Dinamo - Hajduk
3:1
7.4.2018.
10:00
Rudeš - Slaven Belupo
3:1
7.4.2018.
10:00
17. kolo
Rudeš - Hrvatski dragovoljac
0:1
14.4.2018.
10:00
Slaven Belupo - Dinamo
0:1
14.4.2018.
10:00
Hajduk - Sesvete
4:1
14.4.2018.
10:00
Cibalia - Istra 1961
1:1
14.4.2018.
10:00
Inter - Osijek
4:0
14.4.2018.
10:00
Lokomotiva - Rijeka
1:5
14.4.2018.
10:00
18. kolo
Hrvatski dragovoljac - Lokomotiva
4:1
21.4.2018.
10:00
Rijeka - Inter
2:3
21.4.2018.
10:00
Osijek - Cibalia
3:0
21.4.2018.
10:00
Istra 1961 - Hajduk
0:3
21.4.2018.
10:00
Sesvete - Slaven Belupo
5:1
21.4.2018.
10:00
Dinamo - Rudeš
3:0
21.4.2018.
10:00
19. kolo
Dinamo - Hrvatski dragovoljac
3:0
28.4.2018.
10:00
Rudeš - Sesvete
0:0
28.4.2018.
10:00
Slaven Belupo - Istra 1961
4:2
28.4.2018.
10:00
Hajduk - Osijek
2:3
28.4.2018.
10:00
Cibalia - Rijeka
2:1
28.4.2018.
10:00
Inter - Lokomotiva
1:0
28.4.2018.
10:00
20. kolo
Hrvatski dragovoljac - Inter
1:0
5.5.2018.
10:00
Lokomotiva - Cibalia
1:1
5.5.2018.
10:00
Rijeka - Hajduk
0:0
5.5.2018.
10:00
Osijek - Slaven Belupo
2:1
5.5.2018.
10:00
Istra 1961 - Rudeš
4:0
5.5.2018.
10:00
Sesvete - Dinamo
0:1
5.5.2018.
10:00
21. kolo
Sesvete - Hrvatski dragovoljac
0:1
12.5.2018.
10:00
Dinamo - Istra 1961
4:0
12.5.2018.
10:00
Rudeš - Osijek
3:3
12.5.2018.
10:00
Slaven Belupo - Rijeka
1:3
12.5.2018.
10:00
Hajduk - Lokomotiva
6:0
12.5.2018.
10:00
Cibalia - Inter
0:2
12.5.2018.
10:00
22. kolo
Hrvatski dragovoljac - Cibalia
2:0
19.5.2018.
10:00
Inter - Hajduk
1:1
19.5.2018.
10:00
Lokomotiva - Slaven Belupo
0:2
19.5.2018.
10:00
Rijeka - Rudeš
1:0
19.5.2018.
10:00
Osijek - Dinamo
0:3
19.5.2018.
10:00
Istra 1961 - Sesvete
3:0
19.5.2018.
10:00

Prijava na newsletter