Ulaznice

Ulaznice za utakmice HNK Rijeka u pretprodaji je moguće kupiti na blagajnama kod zapadnog ulaza u trening kamp HNK Rijeka (Rujevica 10, 51000 Rijeka) u radnom vremenu koje ćemo objaviti naknadno putem službenih internetskih stranica kluba.

Na dan utakmice ulaznice je moguće kupiti na zapadnim i istočnim blagajnama stadiona HNK Rijeka u vremenu koje ćemo objaviti ovisno o terminu utakmice.

Djeca do 14 godina imaju 50 posto popusta.

Ulaznice za utakmice Rijeke možete kupiti i putem interneta - http://www.ulaznice.hr/HNKRijeka

Za sve informacije vezane uz prodaju ulaznica obratite nam se 051 563 640 ili na ulaznice@nk-rijeka.hr.

MAXtv Prva liga - cijene ulaznica za članove

clanovi