Na Lokomotivu svi u bijelom!
01.08.2015.

S ciljem stvaranje jedinstvenog ambijenta i atmosfere za prvu utakmicu na novom stadionu, Hrvatski nogometni klub Rijeka poziva sve navijače da na utakmicu četvrtog kola MAXtv Prve lige dođu u najdražem dresu ili bijeloj majici, ponesu šal ili zastavu i daju svoj doprinos još jednom povijesnom trenutku u klupskoj povijesti koji će se zauvijek pamtiti.

Bit će to ujedno i prilika za iskazati zajedništvo s igračima i stvoriti sinergiju koja će pomoći momčadi da se vrati na pobjednički kolosijek.

Svi koji žele prisustvovati utakmici protiv Lokomotive, a još nisu nabavili svoju ulaznicu, istu mogu kupiti u nedjelju od 18 sati na blagajnama koje su smještene kod istočnog i zapadnog prilaza na stadion HNK Rijeka.

Ulaznice je moguće kupiti po cijeni od 70 kuna (I1-I5), 100 kuna (Z1, Z2, Z9, Z10), 130 kuna (Z4, Z7, Z8), 250 kuna (Z6) i 400 kuna (Z5).