Akademija Abuja odradila trening u kampu HNK Rijeka
17.05.2016.

Nogometaši Akademije Abuja doputovali su u ponedjeljak u Rijeku. Nakon dugog puta iz Nigerije, u pratnji Božidara Matijevića i Renata Pilipovića stigli su u kamp HNK Rijeka odraditi prvi trening. Mlade nogometaše dočekalo je lijepo vrijeme i ugodna temperatura, a prve korake napravili su na terenu s umjetnom travom.

Vratare je pod svoju pasku uzeo Marijan Jantoljak, vratarska legenda HNK Rijeka. Među vratarima iz Nigerije bio je i  Benjamin Innocent Amos koji je bio član reprezentacije Nigerije što je na Svjetskom prvenstvu do 17 godina osvojila naslov prvaka.

Abuju u idućim tjedina očekuje nastup na Kvarnerskoj rivijeri gdje brane naslov prvaka, te Memorijalu Mladen Ramljak.

- Očekivanja su svake godine ista, osvojiti Kvarnersku rivijeru i Mladen Ramljak ako je moguće. Ne dolazimo na izlet, već dečki moraju dokazati da su pravi igrači, rekao je Božidar Matijević, voditelj Akademije Abuja.

U videu pogledajte kako je protekao prvi trening polaznika Akademije Abuja.

Trening Akademije Abuja u kampu HNK Rijeka (27)
Akademija Abuja – trening u kampu HNK Rijeka