Aljoša Sušić: otišao je dobri duh Kantride
28.11.2016.

U subotu se nogometna Rijeka oprostila od Aljoše Sušića. Tužna vijest stigla je uoči ogleda protiv Cibalije, otišao je naš Aljoša - legenda Armade i Kantride.

Tribine su njegov odlazak popratile pljeskom, Aljoša je pobjedu svoje Rijeke gledao s nekog ljepšeg mjesta iako bi ga svi najradije opet vidjeli na ogradi.

Navijači su se potrudili da bude prisutan, a na ogradi je bio i dres Rijeke s imenom Aljoša.

Aljošu će pamtiti sve generacije s Kantride, njegov upečatljiv osmijeh i navijanje s ograde.

Aljoša nije bio samo veliki navijač Rijeke već i uspješan sportaš koji je na međunarodnim natjecanjima osvojio desetak medalja. Bio je ono što jedan klub čini posebnim.

Otišao je dobri duh Kantride.