All Star i Humane zvijezde zaigrale za Udrugu DIRA
12.04.2016.

Uvertira za ogled veterana Rijeke i Intera, bio je zanimljiv ogled momčadi All Star i Humane zvijezde. Dok su se tribine stadiona HNK Rijeka polako punile, neka poznata nogometna, ali i imena iz svijeta sporta i zabave pokazale su svoje znanje na velikom travnjaku. Bilo je tu puno toga za vidjeti, Admir Hasančić odlično se snašao u dresu Rijeke kojeg je toliko volio. Ipak odgodio je prvi gol proigravši Vlaovića. U listu strijelaca upisali  su se i Igor Tkalčević, Admir Hasančić i Senad Brkić, nogometaši koji su nekada više nego uspješno nosili dres Rijeke.

Nekima je riječki zrak više prijao nego drugima, trebalo je pronaći zadnje atome snage da bi se izdržalo 40 minuta iako su bile dozovoljene leteće zamjene. Nekada proslavljeno riječko rukometno krilo Mirza Džomba morao je također loviti dah pri kraju utakmice, ali Humane zvijezde uspjele su pogocima Posaveca i Bovana opravdati očekivanja.

Sve je to na kraju bilo za djecu, kao što slogan akcije kaže: Kao kap vode na dlanu!

All Star – Humane zvijezde (20)
All Star - Humane zvijezde 6:3

Stadion HNK Rijeka. Sudac: Marko Linić. Pomoćnici: Kezele i Mehinović.

Strijelci: 1:0 Vlaović, 2:0 Tkalčević, 3:0 Hasančić, 4:0 Brkić, 5:0 Vlaović, 6:0 Balaban, 6:1 Posavec, 6:2 Posavec, 6:3 Bovan.

ALL STAR: Ćućić, Grujičić, Horvat, Živković, Ravlić, Balaban, Brkić, Ćoza, Vlaović, Ivošević, Tkalčević, Vranješ, Kranjčec, Peršon, Šivolija, Sučić.

HUMANE ZVIJEZDE: Ganić, Marsanich, Tibljaš, Davčev, Bovan, Malnar, Jeličić, Rumora, Cvijanović, Džomba, Ćaćić, Lerant, Stojanac, Posavec, Erceg, Načinović, Ivančić.