Anketa: Članovi sa 97,8 posto glasova dali podršku predsjedniku Damiru Miškoviću
11.12.2017.

Članovi Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka sa 97.8 posto glasova dali su svoju podršku Damiru Miškoviću izrazivši želju da ostane na čelu Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka.

U anketi je na pitanje: Želite li da predsjednik Damir Mišković ostane na čelu Rijeke?, od ukupno 5700 članova starijih od 18 godina koji su imali pravo sudjelovati, glasalo 2724 članova.

Čak 2664 člana, njih 97.8 posto, glasalo je za ostanak Damira Miškovića na čelu Rijeke. Protiv se izjasnilo 60 članova odnosno 2,2 posto.

HNK Rijeka ovim putem želi zahvaliti svim članovima u sudjelovanju u anketi, kao i svim navijačima i Armadi na potpori i navijanju na utakmici protiv Slaven Belupa.

Zajedno smo Rijeka!