Anton Zahej dobitnik dresa: ‘Nono me odveo na prvu utakmicu Rijeke’
20.03.2019.

Anton Zahej dobitnik je dresa u nagradnoj igri "Zajedno smo Rijeka, zajedno do dresa". Anton je inače vjerni navijač iz Ike koji dugi niz godina prati bijele. Dres će naći svoje ponosno mjesto u bogatoj kolekciji.

- Već dugi niz godina sakupljam dresove i šalove svih europskih i svjetskih klubova. Imam posebnu prostoriju gdje ih držim, to je već postala tradicija koju je nastavio i moj sin, rekao je Anton Zahej kojem je dres uručio prvotimac Joao Escoval.

Ljubav prema Rijeci traje već 25 godina.

- Nono me daleke 1994. godine odveo na prvu utakmicu na Kantridi, igrali smo protiv Osijeka. Od te utakmice sam nerazdvojen od Rijeke, ustvrdio je Anton Zahej.

Nagradna igra – HNK Rijeka