Armada i HNK Rijeka za spomen ploču na Ovčari
18.05.2018.

Nakon posljednjeg kola prvenstva i utakmice protiv Hajduka, Hrvatski nogometni klub Rijeka donirat će dresove igrača Klubu navijača Armada. Svrha?

Armada će organizirati aukciju dresova i opreme, a prikupljen novac bit će iskorišten za nabavku i postavljanje spomen-ploče Armade u spomen za žrtve Vukovara.  Spomen ploča bit će postavljena na Ovčari.

Upravo zato pozivamo sve navijače da nakon posljednjeg zvižduka ne pokušavaju utrčati na teren i tako doći do vrijednog suvenira. Ovoga puta dresovi igrača otići će u jednu humanu svrhu i sjećanje na sve poginule u Domovinskom ratu.