Klub : 1. Momčad
Armada na treningu HNK Rijeka: pogledajte podršku navijača uoči Splita
14.04.2017.

Posljednji trening HNK Rijeka prije subotnjeg ogleda protiv Splita prošao je u navijačkom tonu. Naime, Armada je u petak stigla na trening Rijeke i 15 minuta pjesmom, te glasnim navijanjem po tko zna koji put ove sezone dala podršku nogometašima Rijeke u borbi za prvo mjesto.

Trening je tako jednim dijelom više sličio na utakmicu, povici: "Forza Rijeka, nek zaori se..., Armada tvoja voli te i Šampioni" bili su samo dio navijačkog repertoara.

U jednom trenutku igrači su prekinuli trening i sa stručnim stožerom pozdravili navijače koji su zatim ubrzo napustili tribinu i pustili igrače da se što bolje pripreme za ogled protiv Splita.

Sve je to sa zadovoljnim osmjehom na licu s tribina pratio i predsjednik Damir Mišković. Sinergija navijača i kluba na putu do novih uspjeha.

Armada – trening uoči Splita (14)
Armada – trening uoči Splita