Armada se u Osijeku transparentom oprostila od Korada Vujnovića
19.02.2018.

Navijači Rijeke, vjerna Armada, u subotu se transparentom još jednom oprostila od Korada Vujnovića, novinara Radio Rijeke, koji nas je prerano napustio u 48. godini života uz poruku.

"Za ovaj grad i za ovaj klub, ono živjet će dok kucat ne stane. Korado Vujnović 1970. - 2018. Počivaj u miru.".

Zoran Zekić, trener Osijeka, prisjetio se nakon utakmice našeg Korada.

- Često smo surađivali, cijenio sam ga kao novinara i često sam bio gost u emisiji. Volio je Rijeku, ali nije podcjenjivao druge. Bio je pravi znalac i profesionalac i želim još jednom izraziti sućut i potporu obitelji, rekao je Zoran Zekić.