Branko Čavlović Čavlek: Rijeka – Željezničar 3:1
17.06.2016.

Kadeti Rijeke (2000. godište) pobijedili su Željezničar 3:1 na turniru Branko Čavlović Čavlek, ali nije uspjela izboriti plasman u idući krug s obzirom da je imala slabiji omjer od Slaven Belupa i Dinama.

Rijeka je protiv Željezničara povela golom Kuqija 19. minuti s bijele točke, dok je šest minuta kasnije na 2:0 povisio Josip Mitrović.  Željezničar je smanjio preko Fejzića u 37. minuti, a drugu pobjedu na turniru Rijeci je donio Dedić u 46. minuti.

Rijeka je tako turnir u Karlovcu okončala u skupini upisavši pobjede protiv Željezničara i Sturma, te poraze od Dinama i Slaven Belupa.

Rijeka - Željezničar 3:1

Rijeka - Željezničar 3:1 (2:0). Igralište Branko Čavlović Čavlek. Sudac: Darko Jurčević.  Strijelci: 1:0 Kuqi (19'-11m), 2:0 Mitrović (25'), 2:1 Fjezić (37'), 3:1 Dedić (46').

RIJEKA: Pandur, Jurešić, Hadžiisaku, Nekić, Nikšić, Bošnjaković, Bušnja, Mohorovičić, Mitrović, Kuqi, Matulja.

ŽELJEZNIČAR: Demirović, Lukovac (od 31' Elek), Zilić, Bezdrop (od 30' Drinjak), Sušić, Hasanović (od 50' Kalar), Osmanović (od 50' Hadžić), Šehić, Nuhanović (od 37' Bilić), Džudžević (od 31' Musović), Fejzić.