Škola : 1. HNL kadeti : 20. kolo
Cibalia – Rijeka 0:2
21.03.2016.

Stariji pioniri Rijeke upisali su novu pobjedu slavivši na gostovanju kod Cibalije u utakmici 20. kola Prve HNL. Izabranici Damira Jagačića upisali su 11. pobjedu i na taj način zadržali priključak za trećeplasiranim Splitom. Tri boda Rijeci donio je Franko Kovačevića s dva pogotka.

Rijeka je povela u 37. minuti. Ivančević je  s desne strane dubinskom loptom pronašao Kovačevića koji je natrčao u pravi trenutak i pogodio suprotnu stranu - 0:1.

Izabranici Damira Jagačića potvrdili su pobjedu u 51. minuti. Miočić je pucao, vratar Vojnić odbio je loptu, a Kovačević se našao u pravo vrijeme na pravom mjestu - 0:2.