Škola : 1. HNL juniori : 19. kolo
Cibalia – Rijeka 2:1
28.04.2018.

Juniori Rijeke poraženi su na gostovanju kod Cibalije 1:2 u utakmici 19.kola Prve HNL. Pogodak za Rijeku postigao je Ristovski.

Nogometaši Rijeke bolje su ušli u utakmicu i poveli već u drugoj minuti. Vuk je pucao, a odbijenu loptu u mrežu je pospremio Ristovski za 1:0.

Cibalia je izjednačila u 31. minuti. Dogan je je izveo najstrožu kaznu i pogodio za 1:1.

Konačan rezultat postavio je Mlakić u 66. minuti. U trenucima kada je Rijeka napadala i nizala prilike, Mlakić je iskoristio priliku iz kontre i pogodio za 2:1.

U stopostotnim prilikama, jedan na jedan situaciji s vratarom, našli su se i Vuk, Črnko te Dukađin, ali nisu uspjeli iskoristiti ponuđeno.

Cibalija je ujedno imala još jedan dosuđeni kazneni udarac, ali je Pandur sjajno obranio pokušaj s bijele točke.