Članovi proslavili rođendan na stadionu i najavili novu sezonu
01.07.2016.

Petak je bio dan rezerviran za članove Hrvatskog nogometnog kluba rođenih u lipnju. Oko 130 članova imalo je priliku razgledati kamp HNK Rijeka i zaviriti u prostorije koje inače nemaju prilike vidjeti kao što je press centar, prostorije radne zajednice, svlačionice, predsjednički skybox, te naravno i najvažniji dio, tunel koji vodi prema terenu na kojem je uslijedilo već tradicionalno slikanje.

Vesela skupina članova, u kojoj su bile i dvije bebe, imala je naravno i puno pitanja, od ulaznica, preko funkcioniranja kluba, pa do toga što su o kampu rekli hrvatski reprezentativci koji su nedavno protiv San Marina igrali na Rujevici.

Uz slikanje sa Sharkyem u press centru i tribinama, članovi su dan u hospitalityju zasladili tortom, te su veseli otišli kući.

Posjet članova kampu HNK Rijeka – lipanj (26)