Članovi, proslavite rođendan u kampu HNK Rijeka i u novoj sezoni
16.08.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i u novoj sezoni nastavlja s akcijom: Članovi, proslavite rođendan u kampu HNK Rijeka! Nogometna sezona je počela, a na red su došli članovi rođeni u srpnju s time da pravo posjeta imaju članovi koji su se učlanili u sezoni 2016./2017.

Članovi će dobiti priliku razgledati stadion, upoznati se s radom kluba, obići svlačionice, press centar, hospitality, predsjednički skybox i tunel koji vodi na travnjak.

Za članove kluba to je svojevrsna nagrada za vjernost voljenom klubu i prilika da se dodatno upoznaju s njegovim funkcioniranjem.

Za članove rođene u srpnju obilazak kampa zakazan je za srijedu 17. kolovoza u 19 sati. Članovi se mole da potvrde dolazak na clanstvo@nk-rijeka.hr ili na 051/563-623 do srijede u 14 sati.