Članovi, proslavite rođendan u kampu HNK Rijeka
29.08.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u ponedjeljak 5. rujna nastavlja s akcijom: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu. Ovoga puta na redu su došli članovi rođeni u kolovozu, a koji su se učlanili u klub za sezonu 2016./2017.

U okviru obilaska članovi će imati  priliku ući u klupske urede, svlačionice, sky boxove, hospitality, prostorije pressa te u tunel kroz koji igrači izlaze na travnjak.

Svi članovi koji tog dana dolaze u obilazak mogu se parkirati na klupskom parkingu koji se nalazi unutar trening kampa.

Za članove rođene u kolovozu obilazak kampa zakazan je za ponedjeljak 5. rujna u 19 sati. Članovi se mole da potvrde dolazak na clanstvo@nk-rijeka.hr ili na 051/563-623 do 5. rujna u 14 sati.