Jamilu Collins
2. Momčad : 3. HNL zapad
Collins: Ovo nije moj maksimum
15.04.2015.

Nogometaši Rijeke II nastavili su nizati pobjede. Minimalno slavlje protiv Maksimira na Rujevici (1:0) ne otkriva zapravo koliko su izabranici Ivice Kuleševića bili dominantni kroz susret. Na kraju se ionako pišu tri boda, četvrta uzastopna pobjeda i skok na treće mjesto Treće HNL-zapad.

- Utakmica protiv Maksimira bila je dobra, ali i teška, jer nismo zabili šanse na početku utakmice. Na kraju smo stvorili puno prilika i zabili samo jedan gol. Dobro je da smo pobijedili jer to se očekuje od ove momčadi, da igramo dobro i pobjeđujemo. Bilo je puno trke, moramo još poraditi na realizaciji. Dobro radimo s trenerom Kuleševićem, od mene i suigrača traži da igramo i uživamo - ustvrdio je Jamilu Collins koji je svojevremno bio i na posudbi u Pomorcu i igrao u Drugoj ligi.

- U Trećoj ligi igra puno mladih igrača kao i u Rijeci II i oni su jako talentirani i žele napredovati. Radi se o velikom broju igrača i jedan dio će iz Treće lige jednog dana napredovati i možda igrati Prvu ligu ili čak otići u inozemstvo. Mi moramo još puno raditi. Imamo dobrog trenra koji zna prenijeti znanje na igrače - rekao je Collins koji uživa povjerenje na terenu.

- Zadovoljan sam svojom igrom, ali ne do kraja. Ovo nije moj maksimum, znam da mogu dati puno više - rekao je nogometaš Rijeke II koji je iz Nigerije stigao prije dvije i pol godine.

- Rijeka je super klub, ovdje su jako dobri ljudi. Imamo sve uvjete za trening i rad. I moji suigrači koji su došli iz Nigerije imaju samo riječi hvale, nema nikoga da kaže išta negativno o klubu - ustvrdio je Collins.

Za Rijeku II nema odmora, u nedjelju gostuje kod drugoplasirane Dubrave koja bježi samo jedan bod.

- Idemo u goste protiv Dubrave, idemo po pobjedu. Očekujem dobru igru i da upišemo petu pobjedu zaredom. Dubrava je dobra ekipa i bit će teško, ali vjerujem da možemo do bodova - zaključio je Jamilu Collins.