Damir Mišković: Ponosan sam jer ovakva Rijeka uvijek pobjeđuje
05.08.2016.

Nakon utakmice s turskim Basaksehirom i ispadanja iz europskog natjecanja, ne mogu sakriti ponos onime što smo prikazali.  Ponosan sam jer smo se svi zajedno predstavili u najboljem svijetlu. Ponosan sam na igrače i navijače, na sve Riječane koji su nas vjerno podržavali svih 90 minuta i kreirali fantastičnu nogometnu atmosferu.

Igrači, navijači i klupska zajednica, svi skupa pokazali smo kako se bori za svoj klub i za svoj dres. Rijeka je svetinja, još jednom je Rijeka u prekrasnom ambijentu bila grad koji teče.

I zato je moje zadovoljstvo golemo. U četvrtak nismo prošli dalje, ali nismo ni izgubili.

Ovakva Rijeka, Rijeka svih nas, uvijek pobjeđuje. Krepat ma ne molat!