Damir Mišković posjetio Dječju bolnicu Kantrida i obradovao najmlađe
07.06.2017.

Damir Mišković, predsjednik Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, posjetio je Dječju bolnicu Kantrida, odjel hematologije, kardiologije i pulmologije uz prisustvo Jelene Roganović, glavne doktorice i pročelnice odjela.

Predsjednik Rijeke obradovao je sve prigodnim darovima među kojima su bile majice s natpisom "Iznad svih" koje su svi igrači nosili nakon osvajanja naslova prvaka.

Koliko su se najmlađi pacijenti, ali i osoblje obradovalo Damiru Miškoviću, toliko su i oni predsjedniku uljepšali ovaj dan koji je prošao u veselju za sve prisutne.

Damir Mišković posjetio Dječju bolnicu Kantrida (10)