Damir Mišković: Sretna Nova godina i sve najbolje u 2017.
31.12.2016.

Damir Mišković, predsjednik HNK Rijeka, i 2017. godinu dočekao je u Dubaiju u društvu supruge Snježane gdje su mu se pridružili Dean Šćulac, Matjaž Kek, Srećko Juričić i Ivan Mance.

Iza HNK Rijeka više je nego uspješna 2016. godina, a njezin drugi dio ispisao je neke od najljepših stranica u klupskoj povijesti. Rijeka je prvi put u povijesti osvojila jesenski naslov i na putu je da ostvari san svih navijača.

Predsjednik Rijeke zaželio je svim navijačima, simpatizerima, partnerima, sponzorima i ljudima dobre volje sretnu Novu godinu i sve najbolje u 2017. godini.

Zajedno smo Rijeka.

Dubai – doček 2017. godine (4)