Damir Mišković: Svi zajedno gromoglasno navijajmo, svi zajedno budimo Rijeka!
08.04.2017.

Dragi naši navijači i prijatelji kluba,

Svi kojima je Rijeka u srcu, ovom utakmicom protiv Dinama ulazimo u samu završnicu sezone.  Sezone u kojoj smo već pokazali zašto smo Rijeka i zašto smo najbolji.

Pred nama je danas Dinamo, još jedna velika utakmica.  Naši igrači i stručni stožer dat će sve od sebe da pobijedimo.  Za svoj klub ostavit će srce na terenu.

Bez obzira na ishod utakmice, uprava, svi zaposlenici kluba i ja podržavat ćemo ih svim srcem, do samog kraja, do 27. svibnja i konačne pobjede.

Sada budimo strpljivi i ustrajni, svi zajedno gromoglasno navijajmo,  svi zajedno budimo Rijeka! Kao predsjednik Rijeke, našeg najdražeg kluba, mogu vam reći da sam iznimno sretan što sam na čelu ovog projekta, projekta uspjeha Rijeke.

Vaš predsjednik,

Damir Mišković