Damir Mišković uručio dres Rijeke s potpisima igrača Udruzi “Plavo bijeli otok”
04.11.2017.

Uoči utakmice protiv Austrije Beč Damir Mišković, predsjednik HNK Rijeka, uručio je Mladenu Milohniću, predsjedniku udruge Plavo bijeli otok, dres Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka s potpisima igrača.

Bio je to mali znak pažnje za udrugu koja okuplja sve navijače s kvarnerskih otoka, a najveća baza nalazi se na otoku Krku.

Udruga je osnovana u svibnju 2017. godine, a 5. kolovoza organizirali su bakljadu na krčkom mostu kojom se obilježio osvajanje prvenstva, 30 godina Armade i Dan domovinske zahvalnosti.

Udruga Plavo bijeli otok logičan je nastavak riječke nogometne bajke jer: Krk cijeli je plavo bijeli.

Plavo bijeli otok (5)