Damir Mišković više nije dopredsjednik HNS-a
07.03.2017.

Damir Mišković, predsjednik Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, više nije dopredsjednik Hrvatskog nogometnog saveza (HNS).

Mišković je razriješen dužnosti na njegov zahtjev na skupštini Hrvatskog nogometnog saveza.

- Zbog mojih čestih i dugih poslovnih putovanja izvan Hrvatske ne mogu dovoljno kvalitetno obnašati funkciju dopredsjednika krovne institucije hrvatskog nogometa i zbog tog razloga odlučio sam se povući.  Iako više nisam dopredsjednik i dalje ostajem član Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza, rekao je Damir Mišković, predsjednik HNK Rijeka.