Filip Dangubić
1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 33. kolo
Dangubić: Ispunjenje sna
11.05.2015.

Filip Dangubić posebno će pamtiti prošlu nedjelju i pobjedu od 5:0 protiv Lokomotive. Kako i ne bi kada mu je to bio premijerni nastup u prvenstvenoj utakmici za prvu momčad Rijeke.

Dobro popunjene tribine Kantride, sjajna predstava cijele momčadi i visoka pobjeda u večeri koju će zauvijek pamtiti.

- Svaki dječak koji počne trenirati nogomet u Rijeci sanja o trenutku kada će zaigrati za prvu momčad na ovom prekrasnom stadionu. Meni je ovo doista bilo ispunjenje dječačkog sna. Velika je čast biti dio momčadi i hvala treneru, suigračima i svim ljudima u klubu koji su mi ovo omogućili i pružili maksimalnu podršku, kao i sama publika. Osjećaj kada u dresu kluba u kojem si ponikao istrčiš na svojoj Kantridi doista je neopisiv - kaže Filip Dangubić, izdanak Škole nogometa HNK Rijeka i daroviti napadač koji je u dosadašnjem dijelu sezone iskustvo skupljao igrajući za drugu momčad Rijeke.

- Prvih nekoliko minuta sam bio malo impresioniran, još sam gledao događa li se sve to meni - rekao je Dangubić

Iako se još u petak sprema za trećeligašku utakmicu protiv Stupnika, nakon jednog od posljednjih treninga promijenio je planove...

- Prvih nekoliko minuta sam bio malo impresioniran, još sam gledao događa li se sve to meni. Neobična situacija, nešto o čemu sam nekoliko dana ranije samo sanjao... Ali prošlo me nakon nekoliko minuta i bilo je super. Ovo će mi biti veliki motiv za ono što slijedi, da opet osjetim taj poseban osjećaj koji nosi istrčati na Kantridu.

Dres u kojem je odigrao prve minute za Rijeku, kako tome i priliči, imat će posebno mjesto.

- Dres sam si uzeo i dobit će posebno mjesto. Ovo je utakmica koju ću pamtiti cijeli život pa i ovaj dres zaslužuje posebno mjesto - zaključio je Filip Dangubić.