Filip Dangubić i Ivan Mance
1. Momčad
Dangubiću novi ugovor: ‘Ovo je vjetar u leđa’
28.05.2015.

U društvu zamjenika sportskog direktora Ivana Mancea novi trogodišnji ugovor s HNK Rijekom potpisao je napadač Rijeke Filip Dangubić.

Tekuća sezona bila je izrazito sadržajna za mladog riječkog igrača koji je nedavno zabilježio i debi za prvu momčad na utakmici protiv Lokomotive na Kantridi.

- Svakako jedna zanimljiva sezona. Bilo je puno uspona i padova. Počinje i završava s trećom ligom i Rijekom 2, ali naravno da ću najviše pamtiti debi za prvu momčad. Bio je tu i nastup za U-20 reprezentaciju pa nažalost i ozljeda, ali stvarno mi je drago kako sezona završava  - kaže Dangubić koji je izrazito zadovoljan što je postigao dogovor s klubom.

- Tek sad počinje nova borba i novo dokazivanje - rekao je Dangubić

- Ugovor nosi sigurnost i vjetar u leđa za daljnju karijeru. Tek sad počinje nova borba i novo dokazivanje. Da li kroz prvu momčad ili kroz neku posudbu to će se tek odlučiti. Ali gdje god da idem ja ću dati sve od sebe a onda, ako odem, nadam se skorom povratku na Kantridu.

Pred njim je završetak sezone s Rijekom 2 koja u subotu igra protiv NK Trnje. I to na glavnom stadionu Kantrida.

- Poseban doživljaj i bit ćemo jako motivirani... Borba na drugo mjesto i stijene Kantride. Nadam se pobjedi... - zaključuje Dangubić.