Momčad
Dario Vizinger donio pobjedu protiv BiH
07.10.2015.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 18 godina, koja se trenutno priprema za Svjetsko prvenstvo u Čileu, pobijedila je u pripremnoj utakmici Bosnu i Hercegovinu 4:3. Pobjednički pogodak za Hrvatsku postigao je Dario Vizinger, nogometaš HNK Rijeka, u 78. minuti. Dario je u igru ušao u 46. minuti, a drugo poluvrijeme u kockastom dresu odigrao je i Ivan Nevistić, vratar HNK Rijeka.

Utakmica je odigrana na stadionu Nogometnog kluba Bedem, a Bosna i Hercegovina bolje je otvorila utakmicu, te povela golovima Kremenovića i Gojaka u 20. i 23. minuti.

Hrvatska se vratila golovima Babića (37') i Brekala (52'). Uslijedili su pogoci Gojaka i Halilovića, a na kraju je Vizinger Hrvatskoj donio pobjedu.

HRVATSKA: Šemper (od 46' Nevistić), Hudećek, Erlić, Soldo (od 46' Ivanušec), Brekalo (od 77' Gudelj), Đurasek (od 46' Pasariček), Majić (od 46' Šverko), Moro (od 46' Vizinger), D. Halilović, Babić (od 46' Babić), Đira (od 46' Karamarko)