David Ljubojević najmlađi dobitnik dresa u nagradnoj igri HNK Rijeka
16.05.2019.

David Ljubojević najmlađi je dobitnik dresa u nagradnoj igi Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka ove sezone. Devetogodišnji David bio je najsretniji pojedinac u izvlačenju na utakmici protiv Dinama, a po dres je stigao u pratnji oca Slaviše, također vjernog navijača Rijeke.

- Draži mi je ovakav dres, rekao je David odgovorivši na pitanje zašto se odlučio uzeti vratarski dres. Uz  Simona Slugu otkrio je da su mu najdraži igrači Alexander Gorgon i Maxwell Acosty.

Tata Slaviša istaknuo je da je David od najmlađih dana uz Rijeku.

- Cijeli život dolazimo na utakmice, već kada je imao tri i pol godine smo počeli odlaziti na Kantridu, tako da cijeli život navijamo za Rijeku, ustvrdio je Slaviša Ljubojević.

HNK Rijeka – nagradna igra