Delegacija HNK Rijeka posjetila Dječju bolnicu Kantrida i obradovala najmlađe
07.12.2018.

Delegacija Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, predvođena predsjednikom Damirom Miškovićem i suprugom Snježanom, te dopredsjednikom Deanom Šćulcem posjetila je Dječju bolnicu Kantrida uoči božićno-novogodišnjih blagdana obradovavši najmlađe prigodnim darovima.

Uz predsjednika Miškovića u posjet su stigli i članovi prve ekipe Maxwell Acosty, Jakov Puljić i Dario Čanađija predvođeni trenerom Igorom Bišćanom.

- Drago mi je što smo imali priliku posjetiti Dječju bolnicu, na kraju cijele priče najbitnija su djeca i nadam se da smo im barem malo uljepšali ove dane, rekao je Igor Bišćan, trener Rijeke.

Upravo su riječki prvotimci izmamili na lica djece onaj iskreni ushit oduševljenja kada su ugledali igrače koje inače bodre gledajući utakmice na televiziji.

042

Neki su od ushićenja zanijemili, neki su spremno postavljali pitanja uz obaveznu zajedničku fotografiju za uspomenu.

- Koliko god smo sretni i  zadovoljni što ih možemo barem malo usrećiti, toliko smo žalosni. Nadam se da smo im donijeli barem malo zadovoljstva i sreće uoči praznika. Moramo svi pokušati pomoći što više možemo, rekao je Damir Mišković, predsjednik HNK Rijeka.

Našim najmlađim navijačama prije svega želimo puno zdravlja i sreće uz želju da ih jednog dana vidimo na našim tribinama.

Kako je protekao posjet Dječoj bolnici Kantrida pogledajte u videu

HNK Rijeka – posjet Dječoj bolnici Kantrida (15)
HNK Rijeka – posjet Dječoj bolnici Kantrida