Delegacija HNK Rijeka posjetila posljednje počivalište Petra Radakovića
31.01.2016.

Delegacija Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka posjetila je u nedjelju posljednje počivalište Petra Radakovića, istinske legende kluba, u čiji se spomen svake godine održava tradicionalni memorijal za mlađe uzrasne kategorije.

Boris Milanović, zamjenik Škole voditelja HNK Rijeka, evocirao je uspomene na Radakovića pojasnivši mlađim generacijama Radakovićevu važnost za klub, ali i njegovu važnu ulogu u reprezentaciji Jugoslavije. Delegacija je na posljednje počivalište Petra Radakovića položila prigodan vijenac.

Ujedno, u nedjelju je na stadionu Robert Komen, već tradicionalno u spomen na prerano preminulog riječkog nogometaša, održan 45. Memorijal Petar Radaković.