Deset joj je dana tek: Sara Baćac postala 4000. član HNK Rijeka
03.11.2016.

Sara Baćac jedna je od najmlađih navijačica Rijeke. Sara je na svijet došla 23. listopada 2016. godine, a otac Danko kći je istog dana učlanio u HNK Rijeka. Igra brojki htjela je da upravo Sara u nizu navijača postane 4.000 član Rijeke ove sezone.

Upravo zato dobila je čast da joj člansku iskaznicu i prigodan dar uruči Andrej Prskalo, kapetan HNK Rijeka, koji je i sam prije 18 mjeseci postao otac.

Obitelj Baćac živi za Rijeku. redovito dolaze na utakmice, a nema sumnje da će i mala Sara krenuti njihovim koracima.

HNK Rijeka Sari želi dobrodošlicu u veliku sportsku obitelj.

Priču o najmlađoj navijačici i zašto je dobila dres s brojem 23 pogledajte u videu

Sara Baćac – 4000. član HNK Rijeka