Škola : 1. HNL pioniri : 24. kolo
Dinamo – Rijeka 0:0
09.04.2017.

Pioniri Rijeke podijelili su bodove s Dinamom remiziravši 0:0 u nedjeljnom gostovanju u utakmici 24. kola Prve HNL.

Rijeka se pokazala kao ravnopravan protivnik vodećem Dinamu. Tijekom cijele utakmice igrali su u visokom ritmu i držali pritisak ne dopuštajući Dinamu da razviju igru i stvori prilike.

Odmah u uvodnom dijelu, Brekalo je ukrao loptu na sredini terena i dubinskom loptom pokušao pronaći Brauta, ali vratar Dinama Čavlina pravovremenim istrčavanjem očistio je opasnost.

Dinamo je prvi udarac prema golu uputio 20. minuti. Vidović je pucao iz slobodnog udarca s osamnaest metara, ali Rendić je bio spreman.

Novu priliku imao je Dinamo pet minuta kasnije, Jurčec je ubacio s desne strane nakon udarca iz kuta, najviši u skoku bio je Knežic, ali njegov pokušaj glavom otišao je preko gola.

Najbolju priliku u prvom dijelu propustio je Šaranić. Vidović je dubinskom loptom pronašao Šaranića koji je sam izašao na Rendića. Lopta je prošla Rendića, ali Gojak je očistio opasnost i spriječio gol.

Na otvaranju drugog dijela Braut je prošao po desnoj strani i u petercu pronašao Brekala, ali njegov udarac glavom obranio je Čavlina.

Na drugoj strani, nakon ubačaja, glavom je neometano pucao Alghoul, ali njegov pokušaj otišao je pored vratnice.

Pred kraj utakmice Šaranić je primio dugu loptu i s ruba kaznenog prostora pucao pored gola.