Škola : 1. HNL juniori : 6. kolo
Dinamo – Rijeka 2:0
05.10.2019.

Juniori Rijeke poraženi su od Dinama 0:2 u utakmici šestog kola Prve HNL.

Bijeli, unatoč dobroj igri u većem dijelu utakmice nisu uspjeli odnijeti iz Maksimira barem bod, a domaćin je do pobjede stigao golovima na otvaranju prvog i drugogpoluvremena.

Jedna greška u otvaranju igre u osmoj minuti otvorila je prostor za brzu akciju Dinama koju je okončao Svržnjak - 1:0.

Rijeka je nakon ranog pogotka uspjela uspostaviti balans u igri, ali bez konkretnijih prilika.

Na otvaranju drugog poluvremena, nakon nove greške u redovima Rijeke, ponovo je Dinamo kapitalizirao, a mrežu je zatresao Jurišić - 2:0.

Rijeka je u nastavku stvorila nekoliko dobrih prilika. Nakon udarca Ajanovića, u odličnoj situaciji je bio Biškupović, ali domaći braniči otklonili su opasnost.

Rijeka je imala i indirektan udarac u 16 metara, te odličan pokušaj Galešića iz slobodnog udarca kojega je zaustavio vratar Krkalić.

Dinamo je također u nastavku imao nekoliko dobrih situacija, ali rezultat se na kraju nije mijenjao.