Škola : 1. HNL juniori : 6. kolo
Dinamo – Rijeka 2:1
21.09.2019.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Dinama (1:2) u utakmici šestog kola Prve HNL.

Rijeka je bila na korak da iz Maksimira odnese vrijedan bod, ali domaćin je u prvoj minuti sudačke nadoknade stigao do vrijedne pobjede.

Nakon dugog ubačaja Gec je izbio sam pred vrata Rijeke i svojim drugim golom donio pobjedu Dinamu.

Dinamo je prvi imao veliku priliku, u 22. minuti modri su izborili kazneni udarac. Jagušić je preuzeo odgovornost, ali pogodio je gredu.

Rijeka je tražila priliku iz kontranapada. U prvoj prilici Rijeke Žlibanović je pronašao Šerifovića, ali vratar Dinama je bio siguran.

Rijeka je povela u 28. minuti. Šuke je oduzeo jednu loptu i odigrao za Srdoča koji je pobjegao obrani Dinama i poentirao - 0:1.

Dinamo je uzvratio u 32. minuti kada je Gec pogodio sa 16 metara.

Rijeka je do kraja utakmice imala još jednu stopostotnu priliku, Srdoč je izbio sam pred gol, ali vratar Dinama odnio je loptu.