Škola : 1. HNL juniori : 20. kolo
Dinamo – Rijeka 4:1
29.04.2017.

Juniori Rijeke poraženi su od Dinama na gostovanju u Maksimiru 4:1 u susretu 20.kola Prve HNL. Zgusnut raspored zbog nastupa na turnirima u Viareggiu i Bellinzonu ostavilo je traga na izabranicima Renata Pilipovića. Susret s Dinamom ujedno je i sedma odigrana utakmica unutar dva tjedna.

Dinamo je došao u vodstvo u ranoj fazi utakmice. Već u petoj minuti Markota je nakon ubačaja s lijeve strane pogodio za 1:0.

Isti igrač povisio je na 2:0 u 37. minuti susreta. To je trgnulo Riječane koji su povezali redove i tražili pogodak. Nakon nekoliko neiskorištenih prilika Čeliković je u 44. minuti nakon ubačaja Šanteka iz slobodnog udarca pogodio za 2:1.

U drugi dio Rijeka je ušla otvorenije tražeći pobjedu, što je ostavilo puno prostora za kontre Dinama. Tako je najprije Briški pogodio u 83. minuti za 3:1, da bi u 88. minuti Pranjić realizirao najstrožu kaznu za konačnih 4:1.