Škola : 1. HNL kadeti : 12. kolo
Dinamo – Rijeka 5:1
07.11.2015.

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Dinama u derbiju 12. kola Prve HNL. Bio je to ogled prvo i drugoplasirane momčadi na ljestvici, ali izabranici Damira Jagačića nisu uspjeli odgovoriti na pravi način.

Dinamo je nakon pola sata golovima Špikića i Malekinušića stekao veliku prednost. Rijeka je uzvratila na otvaranju drugog poluvremena, Ivan Lepinjica u 45. minuti vratio je nadu - 1:2.

Ipak, samo dvije minute kasnije Knežević je zabio treći gol Dinama i tako otvorio put modrima do pobjede koju je s dva pogotka potvrdio Kulenović.