Klub : 1. Momčad
Dobrodošli na nove web stranice HNK Rijeka
06.07.2015.

Dragi korisnici i navijači, dobrodošli na nove klupske internet stranice HNK Rijeka kreirane kako bi upravo vama pružile jedinstveni doživljaj u svakodnevnom suživotu s klubom. Kao i do sada, na ovom ćemo vas mjestu svakodnevno izvještavati o aktualnostima vezanim uz klub te kroz tekstove, foto i video galerije približiti vam sadržaje vezane uz klub i momčadi, kako seniorske tako i škole nogometa.

Napominjemo da članovi HNK Rijeka dijelu internetskih stranica koje sadrže i forum mogu pristupiti koristeći broj članske iskaznice kao korisničko ime a broj ispod barkoda na članskoj iskaznici kao lozinku (preporučamo da si nakon prve prijave promijenite lozinku).