Dubai: HNK Rijeka i Damir Mišković ugostili sponzore i prijatelje kluba
21.01.2016.

Na prekrasnoj plaži u podnožju hotela Burj Al Arab predsjednik Damir Mišković i Hrvatski nogometni klub Rijeka ugostili su prijatelje, poslovne suradnike i sponzore kluba. Ugodnu večer uzvanici su iskoristili za druženje i opuštanje. Novo poglavlje riječke priče otvoreno je u Dubaiju.

- Pripreme u Dubaiju nisu zamišljene da prikazujemo da smo bahati već je to poslovni dio koji se mora odraditi ako želimo rasti kao klub. To je destinacija koja može privući buduće strane sponzore.  Hoće li se to dogoditi ove godine ili u budućnosti, vidjet ćemo, ali volim misliti unaprijed i vjerujem da će se u skoroj budućnosti zagrijati za Rijeku i Hrvatsku i da će nam svima biti bolje - rekao je Damir Mišković.

U prilogu pogledajte video s večere u podnožju hotela Burj Al Arab

Druzenje predsjednika i sponzora kluba u Dubaiju