2. Momčad : 3. HNL zapad : 12. kolo
Dugo Selo – Rijeka II 1:3
07.11.2015.

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Dugo Selo 3:1 u utakmici 12. kola Treće HNL - zapad. Riječki nogometaši stigli su do vrijedne pete pobjede odigravši odličnih 90 minuta. Izabranici Ranka Bukete nametnuli su se brzinom i agresivnošću zabivši pogotke u ključnim trenucima.

Rijeka II povela je u 33. minuti. Nakon kornera i izbijene lopte Nakić je pucao, Iličić je promijenio smjer lopte - 0:1. Nakon vodstva Rijeke II na scenu je stupio vratar Ezekiel Ayotunde obranivši stopostotnu priliku domaćina.

Rijeka II do drugog gola stigla je u 55. minuti. Bajić je presjekao loptu stoperima Dugog Sela, izbio sam pred vratara i poentirao - 0:2. Bijeli su tri boda potvrdili u 74. minuti. Matko Budan prošao je po desnoj strani i ubacio, lopta je preletjela vratara i završila u mreži - 0:3.