Momčad
Dva gola Radoševića, jedan Dangubića u porazu od Rusije
13.10.2015.

Hrvatska nogometna reprezentacija (U-21) poražena je od Rusije (3:4) u pripremnoj utakmici. Dva pogotka za Hrvatsku postigao je Josip Radošević, veznjak HNK Rijeka, dok se jednom u listu strijelaca upisao Filip Dangubić, napadač Rijeke, koji ove sezone igra na posudbi u slovenskom prvoligašu Krki.

Rusija je bolje ušla u utakmicu i hat-trickom Šejdajeva (12', 28'-11m, 53'), te golom Gasilina (58') odjurila do velike prednosti (0:4).

Povratak Hrvatske krenuo je u drugom poluvremenu. Josip Radošević bio je precizan s bijele točke u 64. i 79. minuti, dok je Dangubić zatresao mrežu u 90. minuti. Ipak, na kraju nije bilo više vremena da Hrvatska izbjegne poraz.

Priliku u ovoj utakmici dobio je i Frane Ikić, branič HNK Rijeka.

HRVATSKA: Posavec, Mikanović, Milić, Kolinger, Ćaleta-Car, Radošević, Pašalić, Tudor, Rog, Balić, Marić. (Još su igrali: Brkić, Ćorić, Capan, Ikić, Brlek, Matić, Dangubić, Alghoul, Lulić).