Borna Bilobrk
Škola : 1. OL pioniri
Dva slavlja Rijeke II
09.03.2015.

Nogometaši Rijeke upisali su pobjedu i remi na Krku, dok je Rijeka II upisala dvije pobjede protiv Halubjana u 17. kolu Prve omladinske lige. Stariji pioniri druge ekipe Rijeke slavili su protiv Halubjana na Komenovom 3:1, dok su mlađi pioniri bili još uvjerljiviji (10:1). Stariji pioniri nisu dobro krenuli u utakmicu, Halubjan je poveo u sedmoj minuti. Nakon kornera najviši je bio Katalinić - 0:1.

Rijeka je uzvratila u 14. minuti. Brza akcija po desnoj strani, lopta je došla do Smolića koji se riješio pratnje i zabio - 1:1. Riječki nogometaši poveli su u 26. minuti, Jurica je proigrao Bilobrka koji je plasirao loptu pored vratara - 2:1. Priču je u 44. minuti zaključio Zahirović. Rijeka II tako je preuzela prvo mjesto na ljestvici pošto su stariji pioniri Rijeke  remizirali na gostovanju protiv Krka (1:1).

U ogledu mlađih pionira Rijeka II slavila je protiv Halubjana 10:1, a pet golova postigao je Ivan Golemac. Mlađi pioniri prve ekipe Rijeke bili su uvjerljivi i na gostovanju protiv Krka pobijedili su 7:0.