Dvije godine od riječke fešte u Stuttgartu
29.08.2015.

"Močinić za Mujanovića, Mujanović ide sam, sam Mujanović... goooooooooooooooooooooool, dvaaaa dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gooooooooooooooooooooool... Goran Mujanović! Slavite ljudi! Dva, dva... Rijeka ima Europa ligu..."

Gotovo da nema navijača Rijeke kojeg ne prođu trnci na spomen čuvenih rečenica Korada Vujnovića i Roberta Ferlina u eteru Radio Rijeke nakon pogotka za 2:2 u već antologijskoj utakmici protiv Stuttgarta. Taj 29. kolovoza 2013. godine bio je prekretnica u novijoj klupskoj povijesti... Rijeka je prvi put u klupskoj povijesti izborila grupnu fazu UEFA Europa lige i ušla u europsku nogometnu elitu te na Kantridu dovela ponajbolje klubove Europe. Bez sumnje trenutak koji imati posebno mjesto na stranicama klupske povijesti...

Reportažu s čuvenog gostovanja u Stuttgartu pogledajte u nastavku.

Reportaža iz Stuttgarta